Aktivity

Co umím zařídit?

  • návštěvy a degustace ve vinařství ( malé a středně velké)
  • jednodenní i více denní výlety za vínem, za tradičním jídlem a kulturou
  • poznání ukrytých míst s ochutnávkou tradiční kuchyně pastevců v srdci Sardinie horské oblasti Barbaggia:  doprovod do  tradičních obydlí pastýřů, ochutnávky  výrobků a tradiční kuchyně 0km.  Možnost přespání a krátkých výletů po okolí.
  • poznávací výlety  na člunu po moři, řece i v horách.
  • venkovní turistika do tzv. Wild Blue, poznávací výlety na koni, člunu (po moři i po řece) , do hor Supramonte v jeepu. 
  • ubytování v rodinných apartmánech, penzionech u moře i v horské oblasti Barbagia.   
  • dlouhodobý pronájem, prodej apartmánů a domů na Sardinii


Zažijte opravdovou chuť Sardinie s mistry v oboru, v jejich tradičních stavení.  Ochutnáme tradiční vína a pokrmy domácí kuchyně.  Do magické krajiny vás zavezeme pohodlnými jeepy.  Zážitkové výlety v horské oblasti Barbagia uspokojí všechny všechny smysly :-) 

Ráda bych Vás zavedla do ukrytých míst v srdci Sardinie, do míst, kam se obyčejný smrtelík nedostane ;-) Připravila jsem pro Vás pestré výlety.  Výběr toho nejlepšího, mozaiku zážitků posbíraných během 10ti let na ostrově. 

Vhodné pro náročné labužníky, milovníky vína & jídla, přírody .  

Spolu s místními z horské oblasti Barbagia jsem pro vás připravila seznam aktivit. Od jednodenního výletu po týdenní programy  Barbagia je horská oblast, takzvané srdce tradiční kultury Sardinie.  Obec Mamoiada, Oliena, Dorgali) 


Aktuálně:  týdenní programy 2021:     

 

*Program je pro malé skupinky v přátelském kruhu, od 4 do 12 osob. V případě zájmu, individuálního termínu, programu mě neváhejte kontaktovat.  Sestavím individuální program s ubytováním na míru. Pro milovníky tradiční gastronomie zaručuji zážitek s aktéry z Bizzare Foods. Video dokument od 6min, obec Oliena v horské obasti Barbagia: 

*


Sestavím individuální program s ubytováním na míru. Pro představu, v příloze jednodenní výlet v horské oblasti Barbagia.

1. denní výlet za vinaři v horské oblasti Barbagia 

Jedodenní výlety:  

jste v okolí, ubytovaní u moře a rádi by jste... 

- projíždky na koních v parcích horských roklin (oblasti Canonnau di Nepente)

- výlety na člunu po moři, podél nejkrásnějších mořských útesů a pláží Sardinie, dostupných pouze z moře (v provincii Nuro, Ogliastra)

- výlety na lodi po jezeře Lago Cedrino ve vnitrozemí, v Ecoparku Neule, Dorgali (poznávacím výletem nás provede sám správce parku a majitel Agroturismu Neule, půdenní výlet spojený s prohlídkou okolí aperitivem a obědem na lodi, vše domácí výroby, opravdový zážitek!  Rezervace předem, nalodění v 9:00, vylodění 16:00, Cena zanuje plavbu s průvodcem, aperitivo s typickými curkovinkami, oběd (domácí  víno Cannoanu, variace sýrů, suešných salámů, variaci pane, zeleninový salát, olivový olej. 

-celodenní zážitkové výlety do horské oblasti Supramonte di Oliena, nebo Supramonte di Dorgali- terenním jeepem do přírodních a historických magických koutů s tradičním obědem "Menu della casa" u mistrů v oboru v tradičním obydlí?

Pro skupinky, min 5 osob.

formaggio arrosto
formaggio arrosto