E-SHOP

Aktuálně v provozu Eshop :-) 

Na základě aktuální situace jsem se rozhodla, že Vás o žízni a hladu nenechám. Připravila jsem pro vás výhodné degustační balíčky vín a delikates +  Eshop :-) 

Na E-shopu si v pohodlí domova vyberte, dle vašeho mlsného jazýčku. Věřím, že si zde každý najde svého favorita :-)

Pro usnadnění vyhledávání "vašeho vína", shrnu každé vinařství do jedné věty.  

 Dobrá zpráva pro milovníky červeného vína, dovážím víno z vyhlášené oblasti s nejlepšími podmínky k pěstování červeného vína Cannonau, horské oblasti provincie Nuoro na Středo-západě ostrova. Vinařskou kolébkou v tradici pěstování, datované od r. 2500 př. n. l. je vinařská obec Oliena, odkud pochází pravé Cannoanu Nepente di Oliena, vinařství Azienda Puddu vyrábí znamenitá vína, dokonce je držitelem zlaté medaile za nejlepší Grenache na světe, z Bruselu. Tak tedy tradiční Cannonau Nepente di Oliena, TISCALI od Azienda Puddu.

Ve vinařské obci Mamoiada vyrábí zážitková vína. Zakládají na tradičním zpracování a výrobě vína, sponntání fermentaci, zrání na dřevě a sudu. Tradiční vína s lehkým dotykem dřeva  vyrábí Cantina Puggioni  víno Islua, Mamuthone. 

Zlatými poklady jsou BIO vinaři Cantina Sedilesu, vyrábí znamenitá vína, vlajkovou lodí je MAMUTHONE a pýchou RISERVA BALLU TUNDU ze stoletých vinic.  Na řadu přichází "New Born Star", Rodící se hvězda  Italského vinařství Cantina VikeVike a klasická vlajková loď Cannnonau 2017 VikeVike, které lehce strčí francouzské hvězdy do kapsy,  dle našeho profi sommeliéra Jakuba Přibila :-) 

Cantina Dorgali, z městečka Dorgali, vyrábí krásná vína, v poměru kvalita cena. Vína jsou jednodušší, méně vrstevná.  Cantina Cherchi je jediné vinařství ze Severu, perfektně zpracovaná bílá vína, bílé Vermentino TUVAOES, Gambero Rosso 3b a červené cuvée Luzzana jsou velmi elegantní, dlouhá a mnohovrstevná vína.

 V případě jakýchkoliv dotazů k vínu a objednávce, zanechte vzkaz,  nebo volejte 608 029 517 

Objendávky nad 1500 Kč doprava zdarma.  Spolupracuji s PPL a Messnger.

Děkuji za Vaší přízeň, 

Hodně zdraví a sil přeje,

Kateřina Janoušková, Víno ze Sardinie 

Categories

Categories