ENOGASTRO VÝLETY


Zažijte opravdovou chuť Sardinie mezi místními

- vhodné pro milovníky enogastonomie, specialisté z oboru

-eogasto výlety v oblasti Barbaggia pro skupinky od 4 a více osob

-sestavím dle požadavku enogasto výlet šitý na míru, ideální na 4 dny, ale i jednodenní enogastro zážitek. Dopručuji kombinaci, část dovolené u moře v apartmánech, zaměřenou na poznání středomořské gastonomie a část ve vnitrozemí, zeměřenou na enogastro výlety, do vinařství, agroturismů, k pastevcům a pekařům.

Co nabízím v  horské oblasti Barbaggia?

- degustace vín- návštěvy malých a středních vinařů, spojené s ochutnávkou produtků místní výroby, prohlídkou vinařství, vinic na Severu a v horské oblast Barbaggia, provincii Nuoro, vesniček Mamoiada, Oliena, Dorgali.

- ochutnávky sýrů peccorino a sušených salámů-navštívíme malé poctivé pastevce, až po větší, kvalitní výrobny, světově prosperující.

-tradiční sardské menu- ve spolupráci 

V příloze naleznate osvědčené výlety na 1 den, týden, po domluvě sestavím dle potřeby ;-)


Aktivní výlety?

- projíždky na koních v parcích horských roklin (oblasti Canonnau di Nepente)

- výlety na člunu po moři, podél nejkrásnějších mořských útesů a pláží Sardinie, dostupných pouze z moře (v provincii Nuro, Ogliastra)

- výlety na lodi po jezeře Lago Cedrino ve vnitrozemí, v Ecoparku Neule, Dorgali (poznávacím výletem nás provede sám správce parku a majitel Agroturismu Neule, půdenní výlet spojený s prohlídkou okolí aperitivem a obědem na lodi, vše domácí výroby, opravdový zážitek!  Rezervace předem, nalodění v 9:00, vylodění 16:00, Cena zanuje plavbu s průvodcem, aperitivo s typickými curkovinkami, oběd (domácí  víno Cannoanu, variace sýrů, suešných salámů, variaci pane, zeleninový salát, olivový olej.Cena 50eur/osoba.                        


-