Ubytování pro náročné, hýčkání v all inclusive

03.01.2017

HOTEL CALA GINEPRO****

Lokalita: Orosei

Tip: pohodová dovolená s dětmi.

Popis

Resort se nachází na s ostrova, v klidném zálivu ve stejnojmenné lokalitě Cala Ginepro v oblasti Golfo di Orosei.

 Asi 250 m od hotelu je malé obchodní centrum. Historické městečko Orosei je vzdáleno 12 km.

V blízkosti se nachází oblast Bidderosa, údolí s bujnou vegetací, táhnoucí se podél moře s plážemi.
Vzdálenost od letiště v  76 km (cca 1h 10 min).

Vybavení

Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV, restaurace a několik barů, business centrum. V zahradě se nachází whirpool, bazén a terasa s lehátky a slunečníky a další bazén s relaxační zónou je vedle wellness centra. Pro děti samostatný bazén, dětské hřiště, mini klub s animátroy pro děti od 4 do 12 let.

Wi-Fi v hale u recepce zdarma. Hotel nedisponuje internetovým připojením na pokojích.
Hotel akceptuje malé psy (na vyžádání, za poplatek).

Ubytování

Tento resort se vyznačuje jednoduchou elegancí a skládá se ze tří samostatných dvou- až třípodlažních budov s výtahy, rozmístěných v udržované zelené zahradě. Všech 168 pokojů v teplých středomořských barvách je zařízeno v typickém sardinském stylu s důrazem na pohodlí a eleganci. Pokoje jsou vybaveny klimatizací/topením, TV, minibarem (náplň na vyžádání, za poplatek), telefonem, trezorem, koupelna s vanou nebo sprchou, fén. Všechny pokoje mají zařízený balkon/lodžii nebo předsunutou terasu. Ve všech pokojích lze mít manželskou postel nebo dvě oddělená lůžka a max. 1 dětskou postýlku (postýlka jako 3.lůžko zdarma, jinak za poplatek). Min. obsazenost 2 osoby.


Služby a servis hotelu


Stravování

Polopenze
Snídaně a  večeře formou bufetu, salátového baru a hl. jídla formou výběru z menu. V ceně k hlavnímu jídlu 1/2 l neperlivé vody/os. a 1/4 l vína v karafě /os.
Několikrát týdně tematické večery.
Hotelová restaurace je známa a oceňována pro svou vynikající kuchyni a dokonalý servis. Místní kuchyně je zaměřena na jednoduché, ale důmyslné recepty a využívá jen surovin vysoké kvality, zeleninu z vlastní zahrady.


Wellness & beauty

Wellness & spa TEMPLUM SALUTIS (vstup s rezervací a za poplatek): hammam, sauna & biosauna, ledová sauna, bylinná terapie Kneipp, emoční sprchy, tělocvična, krytý vyhřívaný bazén s hydromasáží a relaxační zóna s čajovnou. Do wellness centra nesmějí děti do 16 let, nezletilí pouze v doprovodu dospělých.

Pro děti

Pro děti samostatný bazén, dětské hřiště, mini klub (4-12 let).
Sedačky a podsedáky pro malé děti.

Sport a animace

Hotel má dva venkovní bazény se slunečníky a lehátky, bazén pro děti, whirpool, dětské hřiště, je zde hřiště na plážový volejbal, stolní tenis, petang (bocce), na pláži šlapadla a kánoe (zapůjčení pokaždé omezeno na 30 min); kolektivní lekce lukostřelby a tenisu (700 m od hotelu, večerní osvětlení za poplatek), fotbálek.
Denní i večerní "soft" animace pro děti i dospělé 6 dní v týdnu, diskotéka.
Všechny kolektivní sporty a animace v rámci povinné klubové karty v období 30/5-26/9/2017.

Cena

Záleží na termínu, top sezóna je od 2/2června do 1/2 září.

Orientační cena termín 01 / 08 / 7.2020

s polopenzí

2 osoby + 2 děti

45 500 Kč

Cenová kalkulace

Zde vyplňte Vámi požadovaný termín + počet osob.


Více info o ubytování: www.sardinia360.it


Stačí si vybrat a zaslat poptávku do zpráv. V úzké spolupráci s místními hoteliéry zpracuji a pošlu nabídku ubytování s cenovou kalkulací.

Do zpráv popište, jak by vaše dovolená na Sardinii měla vypadat, jaké místo, typ ubytování, přibližný termín, počet osob a délku ubytování.

Poradím s letenky i s půjčovny aut. 

Lze se také domluvit na osobní asitenci a skupinových enogastronomických výletech do vinařství  a jiných zážitkových aktivitách ( návštěv místních ovčáků a jejich farem, folklórních festivalů plných tance,jídla a pití).


Cala Ginepro Hotel

Oblast: Orosei