Bedýnka SUPERIOR _ vlajkové lodě vybraných vinařství

Promo akce

SUPERIOR_ prvotřídní vína, vyšší jakosti, vlajkové lodě vybraných vinařství

Bedýnka SUPERIOR:

1x BILLIA BIANCO Vermentino DOC svěží bílé víno, krásná vůně středomořských bylin s decentím závěrem hořké mandličky (300Kč)

1x TUVAOES Vermenino DOC Cantina Cherchi, 400 Kč Bílé hrozny z 30ti letých vinic, ruční sběr. Krásné, plné, elegantní bílé víno (420Kč)

1x TISCALI Cannoanu Nepente di Oliena DOC, Cantina Puddu 400 Kč nejstarší oblast pěstování révy, vinice se rozléhají v oblasti Oliena pod vápencovým pohoří Supramonte, ideální "terrior" k pěstování Cannonau

1x ISULA Cannonau di Mamoiada DOC, Cantina Puggioni 380 Kč Skvostné Cannoanu z vinic 750m n.m, harmonické s vůní bylin venkova a zemitého "terrior".

1x VIGNA DI ISALLE Cannonau di Sardegna DOC (400Kč)

Vlajková loď vinařství Cantina Dorgali. Plné Cannoanu s vůní sušených třešní v čokoládě a koženého opasku. Lehký dotyk zrání na dřevě 

1x Mamuthone Cannoanu di Sardegna DOC, Cantina Sedilesu 550 Kč Vlajková loď rodinného vinařství v režimu BIO. noblesní víno z mladých a starých vinic, vyrobeno tradiční metodou spontánní fermentací a zrání na sudu. Víno je mnohovrstevné s velmi příjemnou tříslovinou.

Více info na:

https://www.vinozesardinie.cz/degustacni-bedynky/

2,300.00 Kč 2,600.00 Kč
Please select variants first