ZÁŽITKOVÉ VÝLETY 

Zažijte opravdovou chuť Sardinie s mistry v oboru, v jejich tradičních obydlí. Nechme se unést do magických míst, o kterých se Vám ani nesnilo. Do míst, kde internet, ani Gps nemá šanci ;-)     Pohodlně se dostaneme terénními jeepy --- zde začíná náš zážitkový výlet, který ukojí všechny smysly :-) 

Ráda bych Vás zavedla do ukrytých míst v srdci Sardinie, do míst, kam se obyčejný smrtelík nedostane ;-) Připravila jsem pro Vás pestré výlety.  Výběr toho nejlepšího, mozaiku zážitků posbíraných během 10ti let na ostrově. 

Vhodné pro náročné labužníky, milovníky vína & jídla, přírody .   


Aktuálně:  týdenní programy 2021:     

 

*Program je pro malé skupinky v přátelském kruhu, od 6 do 12 osob. V případě, že máte zájem, ale hodí se Vám jiný termín? Více nebo, méně dní?  Nebo individuální program pro vaší skupinku? Určitě mě kontaktujte :-) Sestavím individuální program s ubytováním na míru. Pro milovníky tradiční gastronomie zaručuji zážitek s aktéry Bizzare Foods (video)

*


Sestavím individuální program s ubytováním na míru. Pro představu, v příloze jednodenní výlet v horské oblasti Barbagia.

1. denní výlet za vinaři v horské oblasti Barbagia 

Jedodenní výlety:  

jste v okolí, ubytovaní u moře a rádi by jste... 

- projíždky na koních v parcích horských roklin (oblasti Canonnau di Nepente)

- výlety na člunu po moři, podél nejkrásnějších mořských útesů a pláží Sardinie, dostupných pouze z moře (v provincii Nuro, Ogliastra)

- výlety na lodi po jezeře Lago Cedrino ve vnitrozemí, v Ecoparku Neule, Dorgali (poznávacím výletem nás provede sám správce parku a majitel Agroturismu Neule, půdenní výlet spojený s prohlídkou okolí aperitivem a obědem na lodi, vše domácí výroby, opravdový zážitek!  Rezervace předem, nalodění v 9:00, vylodění 16:00, Cena zanuje plavbu s průvodcem, aperitivo s typickými curkovinkami, oběd (domácí  víno Cannoanu, variace sýrů, suešných salámů, variaci pane, zeleninový salát, olivový olej. 

-celodenní zážitkové výlety do horské oblasti Supramonte di Oliena, nebo Supramonte di Dorgali- terenním jeepem do přírodních a historických magických koutů s tradičním obědem "Menu della casa" u mistrů v oboru v tradičním obydlí?

Pro skupinky, min 5 osob.

formaggio arrosto
formaggio arrosto