DEGUSTAČNÍ SETY 

Degustační balíčky vín a delikates první pomoci, za příznivou cenu s dopravou zdarma !

 se slevou + dopravou zdarma :-)

Vzhledem k nepříznivé situaci a vládním omezení,    
    zde naleznete útěchu v podobě degustačních balíčků s akční slevou a dopravou zdarma, po dobu nouzového stavu 2021.


Pojďme rozšířit své degustační obzory a uspokojit chuťové pohárky v klidu domácího prostředí, v praktickém balení, v akční nabídce! :-) 

Pojďme se na chvíli odprosit od vnější diktatury a prohlubme své degustační znalosti, chuťové pohárky o jedinečná vína. 

. Věděli jste, že Cannonau, je nejzdravější víno Světa?, ...obsahující až 3x více zdraví prospěšných antioxidantů a blahodárných látek pro imunitu těla?   Od pradávna přezdívaný Elixír života :-)  Pojďme nasát vůni mořského vzduchu, rozpálených skal a divokých bylin v doušku blahodárného vína :-) 

  • ve výjimečné situaci, výjimečná nabídka degustačních balíčků
  • speciální objednávky a další přání můžete napsat do kontaktního formuláře, 
  •  vše ostatní na Eshopu :-)

Degustační sety vín pro vaší pohodu za výhodnou cenu s dopravou zdarma ;-) 

CLASSICO

Klasický průřez tradičních vín  + dárek  + doprava  zdarma ;-) 

Cena 2200 Kč  

Klasický průřez vín 

Vermentino ze Severu, Cannonau z Dorgali, klasické Cannoanu Nepente di Oliena a vajkové Cannonau di Mamoiada

1x BILLIA BIANOCO typické Vermentino svěží s vůní mořského vánku. 

1x ICORE, z překladu SRDCE vinic, Cannonau z vinic podél horských útesů provinice Nuoro, Cantina Dorgali . S chutí vyzrálých hroznů, vůní divokých bylin, šalvěje a sametovým tříslem

1x LANAITTU                                              Isola dei Nuraghi IGT Příjemné,svěží, harmonické Cuvé z Oliena. 

1x CANNONAU NEPENTE DI OLIENA  klasické Nepente di Oliena, víno z vinic s nejstarší hisorií apeninského poloostrova 

1x CANNONAU VIKE VIKE                  Víno charakterizující své terrior, harmonické, extraktivní avšak nebezpečně lehce pitelné. Z vinic 650metrů nad mořem.

1x MAMUTHONE 2017 Cannonau DOC Cantina Sedilesu Vlajková loď vinařství, vyrobena tradiční metodou zrání na sudu. Harmonické víno z mladých a starých vinic s elegantním závěrem sametového třísla. *Gambero Rosso 3b ;-)

1x Dárek, Pane Carasau Guttiau

TOP

Degustační průřez velkých vín Sardinie   2x Vermentino + 4x vlajkové lodě + dárek + doprava zdarma             Cena 2500 Kč 

TOP Degustační průřez Velkých vín Sardinie  

2 okouzlující bílá vína Vermentino ze severní části Sardinie, nejvhodnější podmínky k pěstování této odrůdy. Ochutnejte jedno z nejlepších bílých vín Itálie, bílé Vermentino Tuvaoes. Pak pravé Nepente di Oliena, klasické Cannoanu z oblasti Oliena, histroricky nejstarším místem v pěstování Cannonau. Vlajkové lodě, od dvou vinařů. Nakonec to nejlepší, Červené Eso z vinařské vísky Mamoiada, z vinic 700m nad mořem, od Bio vinařství  Cantina Sedielsuu

1x BILLIA BIANCO Vermentino DOC svěží bílé víno, krásná vůně středomořských bylin s decentím závěrem hořké mandličky 

1x TUVAOES Vermenino DOC          Vermentino z 30ti letých vinic, ruční sběr. Krásné, plné, elegantní bílé vín. Ocenění Gambero Rosso 3b.

1x LANAITTU, Isola dei Nuraghi IGT ,Lehce pitelné aperitivo,  svěží, harmonické Cuvé z Oliena. Vůně malin, divkoých bylin, příjemně kořenité s pocitem lehkého dotyku dřeva. 

1x CANNONAU NEPENTE DI OLIENA DOC Vlajková loď vinařství Cantina Olinea.  Pochází z dokonalé oblasti Oliena, vinice pod vápencovým masívem Supramonte. Vůně malin, růže a fialky s kořenitou dochutí. Sametově hladký tantin. Přejemně harmonické víno s pocitem lehkého dotyku dřeva. 

1x CANNONAU VIKE VIKE Víno charakterizující své terrior, harmonické, extraktivní avšak nebezpečně lehce pitelné. Z vinic 650metrů nad mořem. 

1x Mamuthone Cannoanu di Sardegna DOC, Cantina Sedilesu    Vlajková loď rodinného  BIO vinařství.  Noblesní víno z mladých a starých vinic,  vyrobeno tradiční metodou spontánní fermentací a zrání na sudu. Víno je pěkně strukturované s příjemnou tříslovinou. Ideální  k červenému masu, společník dlouhých večerů.

1x Dárek, Pane Carasau Guttiau 

 

 NATURAL

   Maximální uspokojení přírodních vín z Mamoiada  + dárek + doprava zdarma ;-)  Cena 3500 Kč 

Bedýnka NATURAL

NATURÁLNÍ VÍNA z MAMOIADA

Maximální uspokojení milovníků  naturálních vín!!!
Velká BIO vína, nejvyšší kvality, nejnižší výtěžnosti.  Z vinic 750m nad mořem, vyrobena tradiční zpracováním hroznů, spontánní fermentací a zrání na dřevě.  Degustační sada zahrnuje 2 bílá vína z autochtonní odrůdy GRANAZZA IGT, vlajkové červené lodě dvou vinařství a poslední třešničku na dortu, víno ze stoletých vinic BALLU TUNDU Riserva!


1x BARBAGIA IGT, Granazza IGT,
Cantina VikeVike bílá autochtonní odrůda, pochází z Mamoiada. Je svěží, noblesní s vůní divokých bylin a lehkou mineralitou v závěru.

1x GRANAZZA orange wine 2016 
Cantina Sedilesu                        Granazza ze starých vinic, na slupkách. Ohromí svou vyváženou komplexností. Velmi podařené dlouhé oranžové víno.

1x SARTIU 2018 Cannonau di MamoiadaDOC  Cantina Sedilesu                               svěží, živé víno s pocitem jemného perlení. Autentické.  S nižší hladinou alkoholu, velmi lehce pitelné červené Cannonau.


1x CANNONAU 2017                           Cantina VikeVike   Nejen etiketa podobající se Chateau latour, ale především víno ohromí vaše smysly!  Víno charakterizující své terrior, plné, extraktivní s okouzlující noblesou ;-)

1x MAMUTHONE 2017 Cannonau DOC  Cantina Sedilesu                               Vlajková loď vinařství, vyrobena tradiční metodou zrání na sudu. Harmonické víno z mladých a starých vinic s elegantním závěrem sametového třísla.

1x BALLU TUNDU Riserva Cannonau di Mamoiada 2015 Cantina Sedilesu 

"Červené Eso vinařství, ze stoletých vinic. Velmi komplexní a velmi dlouhé víno. Jeno z nejvíce oceněných vín Sardinie" 

 1x Dárek, Pane Carasau Guttiau 


HORIZONT

Horizontální průřez Cannonau     doprava zdarma ;-)


1x ICORÉ Cannoanu di Sardegna DOC příjemné Cannoanu s tóny divokých bylin, šalvěje a sametovým tříslem

1x VIGNA DI ISALLE Cannonau di Sardegna DOC

Plnější Cannoanu s vůní sušeného ovoce v čokoládě a koženého opasku. Lehký dotyk zrání na dřevě 

1x LANAITTU, Isola dei Nuraghi IGT Příjemné,svěží, harmonické Cuvé z Oliena.

1x CANNONAU NEPENTE DI OLIENA DOC  Vlajková loď vinařství Cantina Olinea. Plné, klasické Cannonau Nepente di Oliena. Pochází z proslulé oblasti s nejstarší tradicí pěstování vína Apeninského poloostrova, 3000 let před n. l.  Vůně malin, růže a fialky s kořenitou dochutí. Sametově hladký tantin. Přejemně harmonické víno s lehkým dotykem zrání na dřevě.

1x CANNONAU VIKE VIKE Víno charakterizující své terrior, harmonické, extraktivní avšak nebezpečně lehce pitelné. Z vinic 650metrů nad mořem.

1x MAMUTHONE Cannoanu di Sardegna DOC, Cantina Sedilesu Vlajková loď rodinného BIO vinařství. Noblesní víno z mladých a starých vinic, vyrobeno tradiční metodou spontánní fermentací a zrání na sudu. Víno je pěkně strukturované s příjemnou tříslovinou. Ideální k červenému masu, společník dlouhých večerů.

1x Dárek, Pane Carasau Guttiau THE BEST    

                     for wine lovers  to nejlepší z ostrova, doprava zdarma

Bedýnka obsahuje: 

1x TUVAOES Vermenino DOC Vermentino z 30ti letých vinic, ruční sběr. Krásné, plné, elegantní bílé vín. Ocenění Gambero Rosso 3b. TUVAOES Vermentino di Sardegna DOC 2018 Cantina Cherchi

1x GRANAZZA orange wine 2016 Cantina Sedilesu Granazza ze starých vinic, na slupkách. Ohromí svou vyváženou komplexností. Velmi podařené dlouhé oranžové víno 

1x LANAITTU, Isola dei Nuraghi IGT        Příjemné, svěží, harmonické Cuvé z Oliena.

1x CANNONAU NEPENTE DI OLIENA DOC

Vlajková loď vinařství Cantina Olinea. Plné, klasické Cannonau Nepente di Oliena. Pochází z proslulé oblasti s nejstarší tradicí pěstování vína Apeninského poloostrova, 3000 let před n. l. Perfektní terrior se nachází pod vápencovým masívem Supramonte. Vůně malin, růže a fialky s kořenitou dochutí. Sametově hladký tantin. Přejemně harmonické víno s lehkým dotykem zrání na dřevě.

1x CANNONAU VIKE VIKE Víno charakterizující své terrior, harmonické, extraktivní avšak nebezpečně lehce pitelné. Z vinic 650metrů nad mořem.

1x MAMUTHONE Cannoanu di Sardegna DOC, Cantina Sedilesu Vlajková loď rodinného BIO vinařství. Noblesní víno z mladých a starých vinic, vyrobeno tradiční metodou spontánní fermentací a zrání na sudu. Víno je pěkně strukturované s příjemnou tříslovinou. Ideální k červenému masu, společník dlouhých večerů.

+ zdarma doprava + Pane Guttiau 


Enogastro balíček 

Výhodný balíček vín a delikates s dárkem a dopravou zdarma. Zvýhodněná cena, promo akce, platí po dobu nouzového stavu :-/ 

CHUŤ MOŘE            s Cantina Cherchi

2 vlajkové lodě CHERCHI ze Severní Sardinie + mořské delikatesy + doprava zdarma

Cena 2000 Kč

Balíček obsahuje:

1x TUVAOES Vermenino DOCVermentino z 30ti letých vinic, ruční sběr. Krásné, plné, elegantní bílé vín. Ocenění Gambero Rosso 3b. TUVAOES Vermentino di Sardegna DOC 2018 Cantina Cherchi

1x LUZZANA Isola dei Nuraghi IGT Červené Cuvé z Cannoanu a Cagnulari, staré keře, rok zrání na sudu. Mnohovrstevné, elegantní víno. LUZZANA IGT 2017 Cantina Cherchi, Usini

1x Bottarga, sušený kaviár Blahodárná super delikatesa z moře, ozdobí a dochutí všechny předkrmy, rybí polévky a těstoviny. Bottarga

1x Bresaola z tuňáka Další mořské labůžo, filet tuňáka naložený v Cannoanu a tajné směsi koření...

1x Extra Panenský Olivový Olej JUMPADU *BIO olej nejvyšší jakosti,  od malého pěstitele z  horského městečka Oliena.

1x FREGOLA TOSTATA Pražené kuličkové těstoviny ze semolinové krupice. Mají intenzivní oříškovou chuť, nerozvaří se. FREGULA SARDA TOSTA

1x PANE CARASAU GUTTIAU Tradiční chlebové placky ze Sardinie obohacené o mořskou sůl a Extra panenský olivový olej. Ideální chutné a zdravé mlsání k vínu, krásně zdobní talíř, místo pečiva. Pane Carasau

+ zdarma doprava 

Ps: víno lze vyměnit na 2 bílá, nebo červená. 


ENOGASTRO ORGASMO

2 perfektní živá BIO vína, ke kompletnímu uspokojení chuťových pohárků k mořským delikatesám  + doprava zdarma

Cena 2000 Kč

Balíček obsahuje:

1x SARTIU 2018 Cannonau di MamoiadaDOC Cantina Sedilesu svěží, živé víno s pocitem jemného perlení. A utentické. S nižší hladinou alkoholu, velmi lehce pitelné červené Cannonau. 

1x GRANAZZA orange wine 2016 Cantina Sedilesu Granazza ze starých vinic, na slupkách. Ohromí svou vyváženou komplexností. Velmi podařené dlouhé oranžové víno. 

1x Bottarga, sušený kaviár strouhaný Blahodárná super delikatesa z moře, ozdobí a dochutí všechny předkrmy, rybí polévky a těstoviny. Bottarga

1x Bresaola z tuňáka Další mořské labůžo, filet tuňáka naložený v Cannoanu a tajné směsi koření...

1x Extra Panenský Olivový Olej JUMPADU *BIO olej nejvyšší jakosti, od malého pěstitele z horského městečka Oliena. 

1x FREGOLA TOSTATA Pražené kuličkové těstoviny ze semolinové krupice. Mají intenzivní oříškovou chuť, nerozvaří se. FREGULA SARDA TOSTATA

1x PANE CARASAU GUTTIAU Tradiční chlebové placky ze Sardinie obohacené o mořskou sůl a Extra panenský olivový olej. Ideální chutné a zdravé mlsání k vínu, krásně zdobní talíř, místo pečiva. Pane Carasau

+ zdarma doprava 

CHUŤ SARDINIE     s Cantina Oliena 

2 klasická vína z Oliena, Cannonau Nepente di Oliena s tradičními delikatesy ze Sardinie    + doprava zdarma

Cena 1000 Kč

Balíček obsahuje:

1x LANAITTU, Isola dei Nuraghi IGT Příjemné,svěží, harmonické Cuvé z Oliena.

1x CANNONAU NEPENTE DI OLIENA DOC

Vlajková loď vinařství Cantina Olinea. Plné, klasické Cannonau Nepente di Oliena. Pochází z proslulé oblasti s  nejstarší tradicí pěstování vína Apeninského poloostrova, 3000 let před n. l. Perfektní terrior se nachází pod vápencovým masívem Supramonte. Vůně malin, růže a fialky s kořenitou dochutí. Sametově hladký tantin. Přejemně harmonické víno s lehkým dotykem zrání na dřevě.

1x Bottarga, sušený kaviár strouhaný Blahodárná super delikatesa z moře, ozdobí a dochutí všechny předkrmy, rybí polévky a těstoviny.

1x Extra Panenský Olivový Olej JUMPADU *BIO olej nejvyšší jakosti, od malého pěstitele z horského městečka Oliena. 

1x FREGOLA TOSTATA Pražené kuličkové těstoviny ze semolinové krupice. Mají intenzivní oříškovou chuť, nerozvaří se. FREGULA SARDA TOSTATA

1x PANE CARASAU GUTTIAU Tradiční chlebové placky ze Sardinie obohacené o mořskou sůl a Extra panenský olivový olej. Ideální chutné a zdravé mlsání k vínu, krásně zdobní talíř, místo pečiva.

 + zdarma doprava

Objednejte balíček

Objednejte na Eshop, nebo napište své přání zde :-) 

Bedýnka delikates ze Sardinie

Tradiční dobroty ze Sardinie

Deli Classico

Zahrnuje základní potraviny Sardinie: 2 druhy Pane Carasau,     2 druhy těstovin a 2 druhy Extra panenského olivového oleje (Tradizionale vhodný k vaření a SILIS DOP nejvyšší jakosti, k dochucení pokrmů). Cena s dopravou 1000 Kč

Popis balení:

1x Pane Carasau 400gr (tradiční trvanlivé chlebové placky ze Sardinie ze semolinové mouky, 2x pečené)                                 1x Pane Guttiau 400gr (Pane Carasau obohacen o 15% extra panenského oliv. oleje)                                                                 1x Těstoviny Gnocchi 500gr (vyrobeny z prvotřídní semoliny).   1x Těstoviny pražené Fregula Sarda 500gr (Pražené těstovinové kuličky z prvotřídní semoliny).                                   1x Extra Panenský olivový olej BIO z Oliena 250ml..

Deli Delux

Deli Classico obohacen o Bottarga di Muggine, sušený kaviár a zelené olivy.

Cena s dopravou 1400 Kč

Popis balení:

1x Pane Carasau 400gr (tradiční trvanlivé chlebové placky ze Sardinie ze semolinové mouky, 2x pečené)                                1x Pane Guttiau 400gr (Pane Carasauobohacen o15% extra panenského oliv. oleje)                                                                 1x Těstoviny Gnocchi 500gr (vyrobeny z prvotřídní semoliny). 1x Těstoviny pražené Fregula Sarda 500gr (Pražené těstovinové kuličky z prvotřídní semoliny).                                   1x Extra Panenský olivový olej BIO, nejvyšší kvality z horské oblasti Oliena. 

1x Bottarga di Muggine in baffe 100gr, Sušený kaviár z Cípala obecného v celku ( Pochází z originálního místa původu, zátoky středo-západní Sardinie, Cabras.  Výrobce Gusti Pregati  je jeden z nejvyhlášenějších výrobců, Gambero Rossso.

Obsahuje velké množství plnohodnotných bílkovin (40%), vitamínů, minerálů a omega-3-nenasycených mastných kyselin. Voní po moři, oříškovo-minerální chuť

Používá se obdobně jako parmezán nebo lanýže. Krájí se na tenké, průsvitné plátky. Je velmi výživný a obsahuje minimální množství tuků.

V kuchyni se pro svou výraznou chuť užívá na dochucení a ozdobu pokrmů z těstovin, salátů, polévek a palačinek. Vynikající jako aperitivo k vínu, na Pane Carasau, plátky Bottargy, zakápnout olivovým olejem.